CTÍME CUKRÁŘSKÉ ŘEMESLO

 

CO NEPOUŽÍVÁME

Práškové směsi, umělá šlehačka, ztužené rostlinné tuky, termostabilní marmelády, polevy napěchované stabilizátory a umělými barvivy jistě cukrářům usnadní práci, my ale jedeme klasiku. Žádné polotovary, na kterých je běžně založena dnešní cukrářská výroba, do Mučenky nesmí.

Nepoužíváme aromata, aditiva k prodloužení trvanlivosti, ztužené tuky, palmový, ani řepkový olej. Naše dorty nejsou porce kontroverzních a zbytečných éček. My pečeme z čerstvého másla, mouky, vajec, smetany, používáme mascarpone, tvaroh, čokoládu, ovoce a další základní ingredience.

 

NA ČEM SI ZAKLÁDÁME

Naprostým základem je pro nás vysoká kvalita používaných surovin. Na nich za žádných okolností nešetříme. S cukrárnou Mučenka je spojena preciznost a profesionalita. Ctíme pravé cukrářské řemeslo. Čerpáme přitom z klasiky, ale současně se nebojíme popustit z uzdy fantazii. Několikapatrové svatební dorty a originální designové dorty na zakázku nejlépe ilustrují náš cukrářský um.

 

Z DALŠÍ NABÍDKY

Jako doplňkový sortiment prodáváme kvalitní pečené müsli z Janovy pece. Pečenou směs ořechů s medem, kterou nám Janova pec na zakázku dodává, používáme na zdobení dortů.

A proč se cukrárna jmenuje Mučenka? Květy této exotické byliny patří barevně i tvarově k nejkrásnějším. A takové se snažíme dělat i naše dorty. Květina mučenka je vytrvalá a vytrvalost je v cukrářském řemeslu zapotřebí.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.